Muži zvyknú preberať vzťahy žien. Ale nie obyčajné, priateľské, kamarátske, ale diskutujú vždy o lesbických vzťahoch. Veľa mužov by radi prežili aspoň raz v živote sexuálny styk s lesbou, alebo dvoma ženami naraz. Môžu o tom veľakrát však iba snívať.

Často sa stáva, že žena prejde na lszbický vzťah z dôvodu veľkého sklamania. Je to jednoduché. Chodíte s mužom osem rokov, zabijete s ním najkrajšie roky života a on Vám stále sľubuje, že si Vás vezme. Roky utekajú, Vy čakáte. Príde na rad spoločný zariadený byt, spoločné dovolenky a všetko sa Vám zdá absolútne ideálne. Len si všimnete, že Váš drahý chodí do spoločného hniezdočka čoraz menej , až úplne vynecháva aj pár dní v týždni a vyhovára sa na služobné cesty. Raz mu pípne mobil a keď je v sprche, otvoríte ho. V tom momente sa skončilo úplne všetko. Láska, zaľúbenie, dôvera... Mysleli ste si, že to je ten pravý, že žijete s otcom svojho budúceho dieťaťa. Smola. V mobile vyznal lásku aj inej a podľa smsky pochopíte, že to spolu ťahajú nejaký ten piatok. Nastane krik, vreskot a odchod z domu. Zostali ste sama.... Úplne sama. Otvoríte si fľašu vína a zavoláte svojej priateľke z práce .

Z kamarátky lesba

A tak príde na rad každodenné stretávanie sa s kamarátkou. Zostala u Vás hneď v prvú noc, čo ste ho vyhodili z bytu. Nič sa nestalo. Len ste pili víno a do rána ste rozoberali jeho „neveru“. Začnete spolu chodiť do kina, do fitnessu, na plaváreň. Počká Vás po skončení práce. Kúpi Vám ten najdrahší parfém, ktorý ste stále čakali od neho. Ešte stále nechápete o čo ide. A príde to nejako postupne. Smutný večer pri víne, vonku prší a Vy ani nie ste unavená, iba si ľahnete na posteľ, nohy vyložíte na stenu a driemete pri televízii. Pristúpi k Vám a začne Vás hladkať po tvári, prechádza ďalej k hrudi, na prsia, na brucho a dýcha Vám ťažko do vlasov... A vtedy sa to stane. Prežijete intímny lesbický vzťah so ženou, o ktorej ste si mysleli, že je Vaša priateľka z práce. Záleží na Vás, ako sa rozhodnete. Buď prijmete takúto hru, alebo sa vzdialite. Ak ste sa aj rozišli so svojím momentálnym priateľom, neznamená to, že sa stanete lesbou, alebo musíte žiť v lesbickom vzťahu. Berte to tak, že ste mali v ťažkej situácii spriaznenú dušu, ktorá Vás previedla nepríjemnou bránou a držala s Vami. Vedela Vás pochopiť. Hneď ako sa vzchopíte, začnite odznova...Život sa predsa pre jedného neverníka ešte neskončil !

Žena kontra muž

Priznajme si, že v každej žene trochu drieme muž. Môže sa stať, že v určitej životnej situácii sa vám nejaká žena zapáči, avšak máte v sebe silu a morálku odmietnuť takýto vzťah. Žena ma totiž väčšiu túžbu po príjemných nežnostiach ako muž. Na to nesmú zabúdať muži, aby sa nestalo, že ich v srdci ženy nahradí nejaká iná žena a ich partnerka utečie. Nie však za mužom, ale za ženou. .A to by bola predsa pred všetkými veľká prehra....