Nie sme "Elitný" nezúčastňujeme sa "hodnotení" , ale sme tu pre všetkých.

Snažíme sa odlíšiť od ostatných a byť serióznou zoznamkou, takže profil je manuálne kontrolovaný. Každý neúplný a nevhodný profil je vymazaný.

Registrácia: počas registrácie je veľa možností ako sa predstaviť. Čím kvalitnejšie a serióznejšie vyplníš svoj profil o to skôr nájdeš toho pravého priateľa/ku. Základné okienka s hviezdičkou sú povinné a musia sa vyplniť.

V registrácii je dôležité zadať meno a heslo a toto si hlavne zapamätať. V prípade zabudnutého hesla budeš požiadaný o meno a email a portál pošle nové heslo.


Ako funguje portál:


Časť Nastavenia - Súkromie - odporúčame pozorne si prečítať. Tu si určíš, kto bude môcť vidieť tvoj profil a tu povolíš čo môže vidieť z tvojho profilu.

Odporúčame vložiť tvoju fotografiu, alebo fotografiu, ktorá ťa najviac charakterizuje. registrácie bez fotky sa ukazujú len vo vyhľadávaní. Neukazujú sa v sekciách Noví členovia, Populární členovia, Nedávno nás navštívili.

Po zaregistrovaní ti príde email, kde potvrdíš svoju registráciu.

Potom cez login vstúpiš do svojho profilu a môžeš využívať všetky funkcie portálu.

Môj profil – tu si môžeš upravovať svoj profil, meniť fotku, pozrieť návštevníkov (ak podpísali knihu návštev).

Správy – tu si môžeš pozerať prijaté a odoslané správy.

Kniha hostí – v prípade, že niektorý priateľ podpíše knihu hostí a nechá odkaz, tu si ho môžeš pozrieť.

Čítaj a píš – tu môžeš napísať svoje objektívne a subjektívne názory a zároveň sa vyjadrovať k napísaným článkom.

Fotky - pri pridávaní fotiek pozri voliteľné funkcie. Zahrnúť obrázky do hodnotenia - fotky môžu byť hodnotené všetkými návštevníkmi. Ak zostane okienko prázdne fotky nebudú zaradené do hodnotenia. (malé hviezdy). Označ obrázok ako LEN PRE DOSPELÝCH - ak označíš fotky týmto okienkom nebude možné vidieť ihneď, len po potvrdení, že návštevník má viac ako 18 rokov. Povoľ komentáre - povoľujete, alebo zakážete komentáre návštevníkov. Obálka albumu - znamená, že táto fotka bude hlavná a bude charakterizovať album.

Video - pri pridávaní videa pozri voliteľné funkcie. Zahrnúť video do hodnotenia - videá môžu byť hodnotené všetkými návštevníkmi. Ak zostane okienko prázdne videá nebudú zaradené do hodnotenia. (malé hviezdy). Označ obrázok ako LEN PRE DOSPELÝCH - ak označíš videá týmto okienkom nebude možné vidieť ihneď, len po potrvdení, že návštevník má viac ako 18 rokov. Povoľ komentáre - povoľujete, alebo zakážete komentáre návštevníkov

Hudba – nahraj svoje obľúbené skladby.

Čítaj a píš (blog)- v tejto sekcii môžeš písať svoje názory a zaujímavosti, s ktorými sa chceš podeliť s ostatnými.

Darčeky - v tejto sekcii si môžeš vybrať skutočný, alebo virtuálny darček a posielať priateľom. Ako zaregistrovaný získavaš zadarmo 5 kreditov. V prípade záujmu si môžeš kredity dokupovať, alebo získať ako zlatý člen.

Virtuálny darček

Virtuálne darčeky slúžia skôr ako odkaz. Vyberieš si darček, napíšeš svoj text a príjemca si ho následne prečíta.

Zapamätaj si, že virtuálny darček má vždy hodnotu 1 kredit.

Príklady ako vyzerá virtuálny darček:

Podujatia – organizuješ a navštevuješ zaujímavé podujatia? Pridaj do sekcie Podujatia. K podujatiu môžeš pridávať fotky.

Priatelia – môžeš si pridať priateľa/ku. Táto požiadavka vyžaduje potvrdenie člena portálu.

Obľúbené – môžeš si pridať obľúbeného/nú priateľa/ku. Toto nevyžaduje potvrdenie druhého člena portálu.

Navštívil ma - tu uvidíte kto navštívil váš profil

Nastavenia – pozor dôležité – tu si nastavuješ súkromie svojho profilu. Tu si nastavuješ či chceš aby tvoj profil bol hodnotený. (účet/celkom dole)
Tu si nastavuješ kto môže pozerať tvoj profil, tvoje fotky/videá/hudbu a kto môže pozerať tvojich priateľov. V tejto sekcii je umiestnený aj zoznam blokovaných užívateľov.

Novinky - priatelia registrovaní na portáli budú pravidelne informovaný o novinkách a podujatiach organizovaných portálom Smepriatelia.

SmePriatelia – je prvý portál na Slovensku, ktorý spája ľudí so záujmom o kultúrne , športové a spoločenské podujatia. Portál má dnes 72000 členov a vďaka obľúbenosti rýchlo rastie.

Na internete je dnes dostupných množstvo zoznamovacích kontaktných stránok. Ak naozaj chcete nájsť priateľa alebo lásku svojho života, “SME PRIATELIA” je skutočne dôveryhodná stránka, ktorá Vás nesklame...čítaj viac.


Registrácia ako Zlatý člen 50,- Eur jednorázový poplatok.

POZOR AKCIA do odvolania 24,- Eur. raz a navždy.


Kto je a čo poskytuje Zlatý člen...... čítaj viac