Snažíme sa odlíšiť od ostatných a byť serióznou stránkou, takže profil je manuálne kontrolovaný. Každý neúplný a nevhodný profil je vymazaný.

Registrácia: počas registrácie je veľa možností ako sa predstaviť. Čím kvalitnejšie a serióznejšie vyplníš svoj profil o to skôr nájdeš toho pravého priateľa/ku. Základné okienka s hviezdičkou sú povinné a musia sa vyplniť.

V registrácii je dôležité zadať meno a heslo a toto si hlavne zapamätať. V prípade zabudnutého hesla budeš požiadaný o meno a email a portál pošle nové heslo.


Ako funguje portál:


Časť Nastavenia - Súkromie - odporúčame pozorne si prečítať. Tu si určíš, kto bude môcť vidieť tvoj profil a tu povolíš čo môže vidieť z tvojho profilu.

Odporúčame vložiť tvoju fotografiu, alebo fotografiu, ktorá ťa najviac charakterizuje. registrácie bez fotky sa ukazujú len vo vyhľadávaní. Neukazujú sa v sekciách Noví členovia, Populární členovia, Nedávno nás navštívili.

Po zaregistrovaní ti príde email, kde potvrdíš svoju registráciu.

Potom cez login vstúpiš do svojho profilu a môžeš využívať všetky funkcie portálu.

Môj profil – tu si môžeš upravovať svoj profil, meniť fotku, pozrieť návštevníkov (ak podpísali knihu návštev).

Správy – tu si môžeš pozerať prijaté a odoslané správy.

Kniha hostí – v prípade, že niektorý priateľ podpíše knihu hostí a nechá odkaz, tu si ho môžeš pozrieť.

Čítaj a píš – tu môžeš napísať svoje objektívne a subjektívne názory a zároveň sa vyjadrovať k napísaným článkom.

Fotky - pri pridávaní fotiek pozri voliteľné funkcie. Zahrnúť obrázky do hodnotenia - fotky môžu byť hodnotené všetkými návštevníkmi. Ak zostane okienko prázdne fotky nebudú zaradené do hodnotenia. (malé hviezdy). Označ obrázok ako LEN PRE DOSPELÝCH - ak označíš fotky týmto okienkom nebude možné vidieť ihneď, len po potvrdení, že návštevník má viac ako 18 rokov. Povoľ komentáre - povoľujete, alebo zakážete komentáre návštevníkov. Obálka albumu - znamená, že táto fotka bude hlavná a bude charakterizovať album.

Video - pri pridávaní videa pozri voliteľné funkcie. Zahrnúť video do hodnotenia - videá môžu byť hodnotené všetkými návštevníkmi. Ak zostane okienko prázdne videá nebudú zaradené do hodnotenia. (malé hviezdy). Označ obrázok ako LEN PRE DOSPELÝCH - ak označíš videá týmto okienkom nebude možné vidieť ihneď, len po potrvdení, že návštevník má viac ako 18 rokov. Povoľ komentáre - povoľujete, alebo zakážete komentáre návštevníkov

Hudba – nahraj svoje obľúbené skladby.

Čítaj a píš (blog)- v tejto sekcii môžeš písať svoje názory a zaujímavosti, s ktorými sa chceš podeliť s ostatnými.

Darčeky - v tejto sekcii si môžeš vybrať skutočný, alebo virtuálny darček a posielať priateľom. Ako zaregistrovaný získavaš zadarmo 5 kreditov. V prípade záujmu si môžeš kredity dokupovať, alebo získať ako zlatý člen.

Virtuálny darček

Virtuálne darčeky slúžia skôr ako odkaz. Vyberieš si darček, napíšeš svoj text a príjemca si ho následne prečíta.

Zapamätaj si, že virtuálny darček má vždy hodnotu 1 kredit.

Príklady ako vyzerá virtuálny darček:

Podujatia – organizuješ a navštevuješ zaujímavé podujatia? Pridaj do sekcie Podujatia. K podujatiu môžeš pridávať fotky.

Priatelia – môžeš si pridať priateľa/ku. Táto požiadavka vyžaduje potvrdenie člena portálu.

Obľúbené – môžeš si pridať obľúbeného/nú priateľa/ku. Toto nevyžaduje potvrdenie druhého člena portálu.

Navštívil ma - tu uvidíte kto navštívil váš profil

Nastavenia – pozor dôležité – tu si nastavuješ súkromie svojho profilu. Tu si nastavuješ či chceš aby tvoj profil bol hodnotený. (účet/celkom dole)
Tu si nastavuješ kto môže pozerať tvoj profil, tvoje fotky/videá/hudbu a kto môže pozerať tvojich priateľov. V tejto sekcii je umiestnený aj zoznam blokovaných užívateľov.

Novinky - priatelia registrovaní na portáli budú pravidelne informovaný o novinkách a podujatiach organizovaných portálom Smepriatelia.

SmePriatelia – je prvý portál na Slovensku, ktorý spája ľudí so záujmom o kultúrne , športové a spoločenské podujatia.

.